WITAMY
Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość
INFRASTRUKTURA DROGOWA
Czynimy widoczne zmiany
BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Biznes i rozwój
INFRASTRUKTURA KOLEJOWA
Skuteczność i efektywność
BUDOWNICTWO PODZIEMNE
Podwyższamy standardy
BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE
Pomagamy budować Wasze marzenia
FIBRA
Znacznie więcej niż można się spodziewać

O firmie

Firma ReCo Technologies jest wschodzącą marką polskiego producenta, która specjalizuje się w produkcji materiałów budowlanych z włókna szklanego oraz bazaltowego. Wszystkie produkty pod nazwą handlową GB wykonane są z włókien zatopionych w żywicy epoksydowej, co nadaje im wyjątkowe parametry techniczne. Firma zajmuje się produkcją fibry z włókna szklanego oraz prętów kompozytowych do zbrojenia betonu. Dzięki zastosowanym systemom kontroli jakości sprzedajemy produkty wyselekcjonowane i pozbawione wad produkcyjnych.

Nowoczesna technologia oraz długoletnie badania pozwoliły nam na uzyskanie wysokiej jakości produktów oraz najniższej ceny na rynku. Analizy przeprowadzone na kilku politechnikach wykazały, że nasze wyroby posiadają parametry techniczne znacznie lepsze niż dotychczas stosowana stal zbrojeniowa. Poprzez współpracę z wieloma placówkami naukowymi na terenie całej Polski zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji – od projektowania aż po wykonawstwo.

Czytaj dalej

Badania

W celu potwierdzenia wszystkich zalet prętów kompozytowych nasza firma przeprowadziła serię badań w polskich placówkach naukowych w oparciu o normy amerykańskie. Nad badaniami czuwali najlepsi inżynierowie budownictwa, sprawdzając i jednocześnie kontrolując charakterystyki otrzymanych produktów.
W rezultacie otrzymaliśmy pozytywną ocenę, potwierdzającą wysoką jakość naszych materiałów.

Idea

Główną ideą naszej firmy jest przedstawienie Klientom innowacyjnych materiałów – prętów kompozytowych oznaczonych znakiem towarowym GB i fibry.
Gwarantując doskonałą jakość naszych usług, oferujemy naszym Klientom wyjątkowe produkty, które będą spełniać ich oczekiwania oraz zapewniać trwałość konstrukcji narażonych na bardzo agresywne środowisko, bez konieczności kosztownych napraw.

Współpraca

ReCo Technologies poszukuje firm chętnych do podjęcia długotrwałej współpracy w celu prowadzenia badań, ocen jakościowych oraz chcących wdrażać na polski rynek nowoczesne materiały budowlane.
Jesteśmy firmą, której głównym celem nie jest sprzedaż, a zmiana obecnie panujących trendów budowlanych oraz rozwój technologii zapewniających niemal nieśmiertelność konstrukcjom budowlanym.

9-krotnie lżejsze niż pręty stalowe

Wysoka odporność na korozję

Niedrogi i łatwy transport

Izolator elektryczny oraz termiczny

KSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ INŻYNIERII