O firmie

Wprowadzenie

W ciągu ostatnich kilkunastu lat ze względu na zły stan wielu konstrukcji w Polsce i na świecie oraz z wejściem nowych materiałów na rynek, coraz popularniejsze staje się stosowanie kompozytów FRP (Fibre Reinforcement Polymers) w postaci mat i taśm w celu zabezpieczania istniejących obiektów.

Polska firma ReCo Technologies postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i wprowadzić innowacyjne produkty jakimi są kompozytowe pręty GBR. Dzięki wysokiej wytrzymałości oraz zastosowaniu specjalnej żywicy zapewniają długowieczność konstrukcji narażonych nawet na bardzo agresywne środowisko bez konieczności stosowania kosztownych napraw.

O nas

Firma ReCo Technologies jest wschodzącą marką polskiego producenta, która specjalizuje się w produkcji materiałów budowlanych z włókna szklanego oraz bazaltowego. Wszystkie produkty pod nazwą handlową GB wykonane są z włókien zatopionych w żywicy epoksydowej, co nadaje im wyjątkowe parametry techniczne.
Firma zajmuje się produkcją fibry z włókna szklanego oraz prętów kompozytowych do zbrojenia betonu. Dzięki zastosowanym systemom kontroli jakości sprzedajemy produkty wyselekcjonowane i pozbawione wad produkcyjnych. Nowoczesna technologia oraz długoletnie badania pozwoliły nam na uzyskanie wysokiej jakości produktów oraz najniższej ceny na rynku. Analizy przeprowadzone na kilku politechnikach wykazały, że nasze wyroby posiadają parametry techniczne znacznie lepsze niż dotychczas stosowana stal zbrojeniowa.

Wizja i misja firmy

Naszą wizją jest zostanie najlepszym producentem materiałów budowlanych wykonywanych na bazie kompozytów. W tym celu stworzyliśmy środowisko pracy, które wspiera członków naszego zespołu, dzięki czemu mogą oni dostarczać naszym klientom wysokiej jakości usługi. Zamierzamy ciągle rozwijać swoją działalność, otwierać się na nowe rynki i prowadzić prace badawcze, które doprowadzą do rozszerzenia zakresu zastosowań kompozytów. W celu realizacji tej wizji rozwijamy się i tworzymy politykę opartą na zaufaniu i wsparciu naszych klientów na każdym etapie współpracy.

Firma ReCo Technologies otwarta jest na różnego rodzaju firmy budowlane, co może zaowocować w przyszłości prowadzeniem prac na rzecz osiągnięcia wspólnych celów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.